Jack Canfield a jeho inspirativní citáty, které vás motivují

Jacka Canfielda možná znáte – mluvíme tu o velice známém americkém spisovateli, také o motivačním řečníkovi a taktéž o podnikateli a trenérovi. Pokud jste četli knihu s názvem “Slepičí polévka pro duši”, pak víte, o kom nyní budeme mluvit. Je totiž spoluautorem zmiňované knihy. V současné době se však pyšní rovnou šedesáti bestsellery, v nichž popisuje, co úspěšné lidi odlišuje od méně úspěšných.  

Ostatně této tématice moc dobře rozumí. Vždyť ji rovnou třicet let zkoumal a zabýval se tím, co odlišuje úspěšné od neúspěšných. Zjišťoval a zároveň si celý život potvrzoval to, že když člověk za něčím jde, něco chce a je ochotný na tom pracovat, tak toho i dosáhne.  

Je dnes inspirací opravdu pro celou řadou lidí a na jeho slova dává nejeden člověk. Pokud se zrovna nacházíte v bodě, kdy si nejste jistí vaším dalším krokem, je načase pročíst si jeho inspirativní citáty, které vás bezesporu motivují a odrazí ode dna.  

Inspirativní citáty Jacka Canfielda 

  • “Většina toho, po čem toužíme, se nachází mimo vaši zónu pohodlí.” 
  • “Musíte převzít osobní zodpovědnost. Nemůžete změnit okolnosti, roční období nebo vítr, ale můžete změnit sebe.” 
  • “Jedním z hlavních důvodů, proč většina lidí nedostane to, co chce, je to, že se ještě nerozhodli, co chtějí. Své touhy nedefinovali jasně a přesvědčivě.” 
  • “V zásadě jsou jenom dvě věci, které vás dělají moudřejšími. Jsou to knihy, které čtete, a lidé, se kterými se setkáváte.” 
  • “Jakýkoli cíl zadáte své podvědomé mysli, bude na něm pracovat ve dne i v noci.” 
  • “Ve svém životě máte pod kontrolou jenom tři věci, a to myšlenky, které si myslíte, obrazy, které si vizualizujete, a akce, které podniknete.” 
  • “Vždy, kdy riskujete nebo opouštíte svou komfortní zónu, máte skvělou příležitost dozvědět se víc o sobě i o svých blízkých.” 
  • “Úspěšní lidé se v životě soustředí jenom na pozitivní věci bez ohledu na to, co se děje kolem nich. Soustřeďují se spíše na své minulé úspěchy než na minulé neúspěchy a také na další kroky, které musí podniknout, aby se přiblížili ke splnění svých cílů. Ne všechna rozptýlení, která jim život dává.”