Jezte v restauraci, která nabízí nezapomenutelný výhled

Když přemýšlíte nad tím, kam se pojedete podívat, určitě se ohlížíte i po tom, co se nachází v okolí. Mnozí lidé nejezdí jen za plážemi a palmami, někteří chtějí vidět to, co jim destinace nabízí. Každá destinace je proslulá zejména svou kuchyní, proto na ni se zaměřte. Vždy se ohlížejte po restauracích, kde skvěle vaří, ovšem nezapomeňte na výhled, který nabízí. I ten se podílí na požitku, jaký z jídla bude. Abyste netrávili spoustu času hledáním vhodné restaurace, doporučíme vám takové, které nabízí nezapomenutelný výhled.

Vychutnávat si jídlo je jedna věc, ale vychutnávat si jídlo při nádherném výhledu? To je věc druhá a je opravdu nezapomenutelná. Kupodivu je mnoho restaurací, které nabízí nádherné výhledy, jaké to jsou?

• Sierra Mar

Pokud budete v americké Kalifornii, rozhodně byste měli navštívit restauraci zvanou Sierra Mar, která  je posazená do odlehlých útesů. Jelikož je blízko oceánu v odlehlé přírodě, můžete si užívat nádherný výhled na Tichý oceán, který se vám nenabídne jen tak z nějaké restaurace. Nejkrásnější je to zde při západu sluníčka, ale raději si to zde zarezervujte, ať v tento romantický čas sedíte u okna.

Restaurace se bohužel nezaměřuje na typickou americkou kuchyni, ale zaměřuje se na asijskou a francouzskou kuchyni.

•Stratosfare

Pokud se budete nacházet v Queenstown na Novém Zélandu, musíte jednoznačně navštívit zdejší krásnou restauraci Stratosfare, která se nachází u zátoky jezera Wakatipu. Restaurace nabízí naprosto fantastický výhled, který si určitě zapamatujete. Při jídle se vám nabízí tak nepopsatelný zážitek, až se z něj točí hlava.

• Ithaa

Na Maledivách se nachází nádherná restaurace Ithaa, která není vysoko v útesech, je naopak pod mořskou hladinou. Najdete ji konkrétně na jižním atolu Ari. Hosté sedí v tunelu, který je zhruba pět metrů pod vodou. Sledovat se tak mohou různí mořští živočichové, kteří se pohybují ve svém přirozeném prostředí.