Poznejte krásu Tanzanie!

Zájezdy k moři už nejsou zdaleka tak populární, jako jsou populární zájezdy do exotických zemí. Rekordy v návštěvnosti trhají takové země, kde mohou návštěvníci poznat zvířata, vidět je na vlastní oči, dotknout se jich. Přesně takové zájezdy jsou ty nejlepší, které člověk kdy navštíví. Sice nás vyjdou většinou na slušnou sumu peněz, kdy dáme například padesát tisíc za jednoho za takovou dovolenou, ale rozhodně to stojí za to.

Mezi nejnavštěvovanější země patří rozhodně Bali, ale v poslední době i tento ostrov relativně lehce válcuje Tanzanie, kterou chce vidět na vlastní oči každý. Výlet do Afriky je v současnosti opravdu unikátní a lidé tady vážně chtějí být. Nejnavštěvovanější je tedy Tanzanie. Většinou se tento výlet pojí se zdejším safari a následně s návštěvou Zanzibaru.

Proč turisty tak láká právě Tanzanie?

Tanzanie láká hlavně velkým množstvím svých národních parků, které jsou opravdu dech beroucí. Jedná se totiž o národní parky, kde se stále zachovala ta divočina, která je dnes však už velmi ohrožená. V Tanzanii můžete lehce nahlédnout do světa zvířat, být jim na blízku a hlavně se zde můžete bát i o svůj život, protože pro lvy a tygry jste rozhodně pouze potravou. A jelikož jim narušujete jejich zónu, někdy se mohou i naštvat. Nicméně vy zde budete moct nahlédnout do rozlehlých savan, tropických lesů, polopouští, močálů i na prazvláštní baobaby.

Mezi zvěrstvem, co tu žije, nenajdete jenom lvy a lvice, ale také i gepardy či levharty, kteří většinou odpočívají v korunách stromů, tak ať vás nepřekvapí. Jedná se však o mnohem krásnější zážitek, než který byste kdy zažili například někde u moře. Dotkněte se přírody a poznejte zvířata, jež běžně potkáváte jenom v klecích, i na živo. V některých případech dokonce budete moct se projet na slonech nebo krmit žirafy, které si vás naprosto získají.