První podmořská vila je na světě. Kde se nachází a jak bude vypadat?

V jaké vile byste chtěli žít? Jaká je vaše vysněná vila, která vám až bude brát dech a s níž se budete pyšnit všude, kam přijdete? Mnozí lidé sní o tom, že budou bydlet pod mořskou hladinou a kupodivu i tohle na první pohled nereálné přání se brzy stane skutečností. Zatím je možné ubytovávat se jen v hotelech, které se nachází pod vodou, také je možné jíst pod vodou, ostatně vila nacházející se pod vodou je novinka, do které se pustili na Maledivách.

Člověk by řekl, že taková obrovská a krásná věc se vyklube v Dubaji, kde je možné naprosto všechno. Jenže nádherná podmořská vila se postaví právě na Maledivách a bude spojovat dobrodružné bydlení s luxusním bydlením, jež si nebude moct dovolit každý.

Je třeba uvést na pravou míru, že se bude jednat o vůbec první podmořskou vilu svého druhu. Na upozornění trval rezort CondradMaldivesRangali.

Přespěte v hloubce pět metrů

Maledivy jsou však proslulé svým životem pod vodou. V současné době se zde nachází i podmořská restaurace, kdy lidé mohou jíst v hloubce pěti metrů pod mořskou hladinou. Před několika lety byla krásná podmořská restaurace vyhodnocena jako nejkrásnější restaurace roku, tudíž uvidíme, jak bude označována nová podmořská vila, v níž budou moct lidé spát taktéž v hloubce pět metrů.

Podle všeho by se jedna noc v této luxusní vile měla pohybovat kolem padesáti tisíc USD.

Rychlé vrácení investice

Díky neuvěřitelně vysoké sumě, která se bude požadovat za jedno jediné přespání, se vrátí poměrně brzy vložená investice. Náklady na první podmořskou vilu se vyšplhaly k obrovským patnácti milionům dolarů. Rezidence však bude mít dvě podlaží, které jsou zbudované z oceli, betonu a akrylátu. Ovšem pouze jedno patro vily bude pod vodou. V tom se však pravděpodobně bude trávit nejvíce času.