Zhubněte po Vánocích snadno a rychle!

Vánoce jsou svátky, na které se těší celá řada z nás. Milujeme je hlavně proto, že si konečně můžeme plnohodnotně odpočinout, že můžeme celé dny jenom ležet a sledovat pohádky v televizi. Kromě toho můžeme neustále jíst, jíst a jíst. Ovšem to jedení se nám potom nevyplatí – až skončí vánoční svátky, uvědomíme si, že kila šla nahoru tak rychle, že jsme ani nestihli mrknout okem. A najednou nastává ten čas, abychom s těmi přebytečnými kily navíc začali něco dělat. Jenže ta vánoční kila se dávají tak strašně dolů! Naštěstí máme pro vás pár tipů, díky kterým zhubnete do své původní váhy snadno a rychle.

Samozřejmě těch rad a tipů je mnoho, my jsme vám však vybrali ty nejlepší a nejúčinnější tipy a rady, které si zamilujete hlavně proto, že brzy uvidíte výsledky.

Dopřejte si hodně vlákniny

To nejlepší, co pro své tělo můžete udělat, je to, že se začnete zase pravidelně, kvalitně a hlavně zdravě stravovat. Do svého jídelníčku byste co nejvíce měli přidat vlákninu, protože právě vláknina pomáhá k rychlejšímu průchodu přijaté potravy, dokonale do sebe absorbuje vodu a hlavně dodá pocit sytosti. Nebudete si tak chtít neustále přidávat a začnete se zase více omezovat. Kromě toho jídla, která obsahují vlákninu, nemají skoro žádné kalorie.

Mezi jídla, která obsahují vlákninu, patří například čerstvé ovoce, fazole, čerstvá zelenina, ale taky i hnědá rýže.

Omezte tuky, tučná jídla a cukry

Samozřejmě si už přestaňte dopřávat mnoho cukrů, tuků a tučných jídel. Doba sladkého cukroví a smaženého kapra či řízků je už dávno pryč! Tuky jsou přece jednou z příčin nadměrné váhy, proto se hlavně jim vyhněte obloukem.

Samozřejmě jelikož jste byli na tuky, cukry a tučná jídla zvyklí a jelikož jste je nyní konzumovali ve větší míře, než je zdravé, nemusíte je nutně vyloučit všechny ze svého jídelníčku, ale postupně ubírejte, až je vyloučíte všechny. Rychlé zamezení této potravě, na kterou jste byli během posledních dvou týdnu zvyklí, může způsobit další kila navíc – takto tělo bude protestovat.