4 důvody, proč zvolit pro prodej vozidla výkup

V situaci, kdy si přejeme co nejrychleji a za co nejvyšší cenu prodat svůj automobil, motorku, dodávku, stroje nebo obytný vůz, se hodí přemýšlet nad tím, kde nám nabídnou nejlepší podmínky.  

Výkup vozidel je nejrychlejší 

V rychlosti uzavření kupní smlouvy je výkup vozidel skutečně nejrychlejší. Na rozdíl od autobazarů vás ihned kontaktuje zástupce společnosti a domluvíte se na osobní schůzce. Zde je auto ověřeno, zkontrolován jeho stav a ihned je vám nabídnuta pevná částka za vaše vozidlo. Výkup auta je tak záležitostí několika chvilek. Po podpisu smlouvy ihned získáváte své finance, na ruku nebo převodem na účet. Rovnou si můžete pořídit nové vozidlo, nebo peníze použít pro jiné životní záležitosti.  

Právní servis je v zdarma 

S výkupem se dále nijak nezaobíráte návštěvami úřadů. Vše je již zajištěno. Dokonce máte k dispozici zdarma právní servis, který řeší situace, kdy je vozidlo stále ještě majetkem leasingové společnosti, nebo kdy je auto v exekuci či psané na firmu. Vše tedy konzultujete přímo s právním oddělením výkupu, za nic neplatíte.  

Vykupuje se mnoho typů a podob vozidel 

Ve výkupu vozidel máte jistotu, že své vozidlo prodáte. Vykupují se dokonce i havarovaná vozidla, pouze musí být jejich stav takový, aby s nimi bylo možno odjet. Kromě aut se vykupují i stroje a mechanizace, motocykly, dodávky, nebo také přívěsy a obytná auta. Na společnost se tedy můžete obrátit s mnoha požadavky prodeje.  

Pouze si odhlásíte pojištění 

Když se rozhodnete pro výkup vozidel, máte jen jednu jedinou povinnost. Zrušit si povinné ručení na vozidlo, které jste prodali. Po prodeji je to skutečně jediná povinnost, kterou máte. Všechny ostatní návštěvy úřadů jsou zajištěny za vás. Vy už nic nemusíte zařizovat.  

Výkup vozidel je spolehlivý a rychlý způsob, jak prodat svůj automobil. Peníze máte ihned k dispozici.