Kam na výlet s dětmi, když prší?

Pokud chcete vyrazit na rodinný výlet i za deště, zábavní park Fábula v Kamenici nad Lipou nabízí spoustu atrakcí i pod střechou a pohádkové sklepení. Podívejme se, co vás zde všechno čeká.

Pokud opět přemýšlíte, kam vyrazit s dětmi na výlet a hledáte zajímavý celodenní program, pohádková říše skřítka Fábuly na vás čeká. Zabaví se tu děti všeho věku. Zábavní park Fábula je ideální tip pro rodinný výlet, určený pro malé i velké, se spoustou zábavy na celý den. Nudit se tady rozhodně nebudete. Malebná Kamenice nad Lipou leží na rozhraní kraje Vysočina a Jižních Čech. Přijet můžete i po úzkokolejné trati parním vláčkem. Teď už budete vědět kam s dětmi když prší.

Spousta atrakcí i pod střechou

Jakmile začne venku pršet, čekají vás zábavné programy a atrakce pod střechou zdejší budovy. Při pěkném počasí si užijete venkovní atrakce, jako je velké bludiště, mini ZOO nebo dětské hřiště. Jakmile vykoukne sluníčko a jeho paprsky zesílí, zchladíte se ve vnitřních prostorách staré kamenné budovy parku Fábula i ve sklepení plném pohádkových bytostí. Děti se zabaví s animátory a vy si oddychnete. Během dne probíhá řada zábavných programů, soutěží a her určených pro malé i velké. Děti se naučí kouzlit, střílet z luku i šermovat. Mohou tvořit v kreativních dílnách, užijí si i interaktivní výstavu panenek, zahrají si obří společenské hry, nebo si vyzkouší hlavolamy.

Zábavní park Fábula

Projdete si strašidelné bludiště a velké tunelové bludiště. Půjčovna kostýmů nabízí celodenní neomezené půjčovné s možností za cenu jednoho opakovaně měnit kostýmy. Slavnostní zahájení je letos 29. 6. Pokud dětem koupíte hračku od Igráčka a předložíte vstupenku u vstupu, získáte volnou vstupenku do parku Fábula. Starší děti čeká exit game Útěk ze žaláře, kdy je třeba uniknout z pravé dobové cely pocházející z dob, kdy byl zábavní park Fábula ještě okresním soudem. Hostinec loupežníka Bambitky vás pohostí a v parku je i cukrárna. A kam s dětmi v okolí? Výlet můžete spojit třeba s návštěvou muzea rekordů a kuriozit v Pelhřimově.