Neutrácejte za dárky, vyrobte si domácí za pár kaček

Chcete obdarovat někoho blízkého hezkým dárkem, který mu udělá radost? Proč obcházet jeden obchod za druhým, stačí, když si uděláte chvilku času a nějaký hezký dárek blízkým vymyslíte sami. Domácí dárky udělají větší radost než dárky kupované, navíc za ně neutratíte tolik, kolik v obchodech. Pokud si chcete našetřit něco málo na dovolenou, doporučujeme dárky začít vyrábět. A my vám konkrétně prozradíme, jaké dárky můžete doma vyrobit, aniž byste utratili majlant.  

Darujte fotografie 

Kdo by nemiloval prohlížení fotografií? Fotografie jsou něco, co člověk vždycky rád vidí a co si člověk vždycky rád prohlédne. Abyste nemuseli utrácet za alba, doporučujeme si třeba nastříhat tvrdý papír, ze kterého uděláte harmoniku. Na každou část pak nalepíte jednu fotografii a bude z toho vzpomínková harmonika, kterou darujete svázanou mašlí. Samozřejmě takových způsobů, jak někomu udělat radost fotkami, je mnoho. Fantazii se při výrobě domácích dárků opravdu meze nekladou.  

Vytvořte kupony 

Pokud sledujete americké televizní seriály, víte, že často hlavní hrdinové darují svým blízkým takzvané slevové kupony nebo respektive kupony, které mohou během roku využít. Někdy je kupon na vytáhnutí nádobí z myčky, jindy je to objetí, někdy zase masáž nohou. Je to kreativní dárek, který dostane rád opravdu každý.  

Sklenice radostí 

Každý člověk má někdy pocit, že je na světě úplně zbytečně. A v takových chvílích se člověku může hodit takzvaná sklenice radostí, což je vlastně obyčejná zavařovací sklenice, která je až po okraj naplněná citáty nebo větami, kde je napsáno, jak si toho druhého vážíte. Je to velice milý dárek, ke kterému se lidé mohou sehnout tehdy, kdy je jim špatně nebo kdy se cítí sami.  

Hrníčky 

Hrníčky jsou něco, co v obyčejném provedení koupíte v obchodních domech IKEA za pár korun. S pomocí laku a horké vody z nich uděláte krásné mozaikové hrníčky, na které navíc můžete i něco napsat. Buďte kreativní a darujte svým blízkým hezký hrníček!