Tatralandia, to je největší areál vodní zábavy na Slovensku

Při návštěvě Slovenska by byl hřích nenavštívit největší aquapark ve Střední Evropě. Tatralandii najdete v Liptově, v oblasti, kterou obklopují největší slovenské vrcholy, jako jsou Nízké a Vysoké Tatry, Malá a Velká Fatra a Chočské vrchy. Místo slibuje spoustu zábavy a jako jediné nabízí i možnost si zasurfovat.

Relaxace a zábava na jednom místě

Na to, abyste si Tatralandii užili se vším všudy, Vám jeden den stačit nebude. Aquapark je ideální volbou pro letní i zimní dovolenou a to pro návštěvníky všechny věkové kategorie. Najdete tady bazény s termální i mořskou vodu, 26 tobogánů, celodenní program vedený animačním týmem či různé atrakce nejen pro děti. Pokud si budete chtít dopřát trochu odpočinku a relaxace, je tu pro Vás wellness centrum či saunový svět, kde dobijete baterky a budete opět plní energie. A kdyby náhodou pršelo, tak se můžete schovat pod střechou tropického ráje, který je součástí aquaparku. V ráji Tropical Paradise, který je otevřen po celý rok, si budete připadat jako u moře. Přijďte si vychutnat jedinečnou atmosféru tropického ráje a zalenošit si na vyhřátých plážích, kde i v zimě panuje vnitřní teplota kolem 30 °C a dokonce se zde můžete i opálit.

Rádi objevujete?

Pokud hledáte něco, kde se pobavíte a zároveň naučíte něco nového, pak svět miniatur Tatrapolis je stvořený přímo pro vás. Narazíte na něj hned vedle aquaparku. Jedná se o turistické lákadlo, které ukrývá mnoho světových staveb v podobě miniatur. Kromě toho tu najdete spoustu atrakcí, kde se zabaví nejen děti, ale i dospělí. Atrakce jsou doplněny různými zajímavostmi z historie a geografie, takže odtud budete odcházet plní nabytí nových vědomostí a zážitků.

Je možné se u aquaparku ubytovat?

V těsné blízkosti aquaparku se nachází prázdninová vesnička Holiday Village Tatralandia, která nabízí 155 bungalovů a apartmánů. Celý vodní svět tak budete mít na dosah ruky. Aktuální nabídku dalších ubytovacích zařízení najdete na stránkách DCK Rekrea Ostrava, která Vám pomůže s výběrem ubytování v Liptově a vše ochotně vyřídí za Vás.