Ubytujte se v hotelu, v němž se pravidelně ubytovávají ti nejbohatší

Plánujete, že si vyrazíte na dovolenou? Doba dovolených ještě zdaleka neskončila, právě nyní doba dovolených začali pro ty, kteří se chtěli vyhnout hlavní sezoně. Mnohé hotely mají nyní konečně plno, a tak se můžete ubytovat dokonce v takových hotelech, kde se ubytovávají ti nejbohatší lidí světa. Bohužel se nebude jednat o levnou záležitost, to by však nemělo člověka odradit. Byť jen jedna noc v tak nádherných hotelech je nezapomenutelným zážitkem na celý život.

V nedávné době výzkumná společnost New WorldWealth identifikovala hotely, které se řadí mezi nejluxusnější hotely vůbec. Jsou známé však především tím, že se v nich často ubytovávají ti nejbohatší lidé světa. A jak jsme zmínili, pro běžného smrtelníka bude byť jen jedna noc naprosto nezapomenutelná a nepopsatelná.

• Hotel de Paris

Nádherným hotelem je Hotel de Paris, který naleznete v Monaku. Nemůžete ho přehlédnout, vedou k němu nádherné schody a jeho vrchní část je výrazně osvětlena. Už na první pohled vypadá velmi luxusně, ostatně i uvnitř je to nádhera. Pokud jste si do nynějška o nějaké noci mysleli, že byla nejdražší ve vašem životě, nejspíše jste se spletli. Tou nejdražší nocí v životě bude ta, kterou strávíte v Hotelu de Paris v Monaku. Vždyť zde se platí 1104 USD za jednu jedinou noc.

• Wynn Resort

Kupodivu je to však stále málo oproti obrovskému hotelovému rezortu, který se jmenuje Wynn Resort. Resort se nachází v Las Vegas a noc zde stojí zhruba 1150 USD za jednu noc. Ani tato noc, kterou zde strávíte, se rozhodně nezapíše do vaší paměti jako nejlevnější, ale za to bude opravdu nezapomenutelná.

• Ritz London

Hotely Ritz patří k těm nejdražším a zároveň nejluxusnějším hotelům na světě. Jeden z nich se nachází v Londýně a jeho přívlastek je London, tudíž Ritz London. Bohužel cena za noc je zde opravdu šílená! Činí 2594 USD za noc. Kam se tedy hrabou americké hotely, které si za noc účtují něco kolem tisícovky USD.

Další podobný hotel se nachází také v Paříži, jedná se o hotel Ritz Paris, který je však ještě dražší než hotel londýnský, a to už je co říct. Ritz Paris si účtuje za noc 3029 USD!