Kam jezdí celebrity za odpočinkem?

Nebylo pro vás léto dostatečně dlouhé, nestihli jste si odpočinout? Zajeďte si na dovolenou klidně nyní nebo to nechte na zimu, kdy odjedete za teplem. V současné době už není léto jediným obdobím, kdy se jezdí na dovolenou. Na dovolenou se jezdí už během celého roku, kdy se to lidem zkrátka hodí nebo kdy je v dané destinaci, do které chtěli jet, nejhezčí počasí. Pokud je však problém v to, že nevíte, kam se vydat, doporučujeme se inspirovat celebritami a tím, jak ony jezdí za odpočinkem.  

I když si mnozí lidé říkají, že nemají dostatek peněz na takové dovolené, kteří zažívají celebrity, pravdou je, že do mnohých takových destinací se dostanete za super ceny, pokud je chytíte v sekci “last-minute” nebo je koupíte s dostatečným předstihem. Ani celebrity nejezdí na nejvíce luxusní místa, často je láká to krásné, ne to drahé.  

Puerto Vallarta  

Velice oblíbeným místem, kam se sjíždí celebrity z celého světa, je město v Mexiku, které můžete znát jako Puerto Vallarta. Jedná se o město ležící ve státě Jalisco, leží na pobřeží Tichého oceánu. Je zde horké tropické podnebí, v blízkosti se také nachází džungle. Je to tedy místo pro kohokoli – ať už toužíte po odpočinku nebo dobrodružství, toto město je pro vás jako stvořené.  

Nejkrásnější jsou zde západy slunce, při nichž lze vykonávat mnoho činností. Například zde můžete jezdit na koni, potápět se, nakupovat nebo ochutnávat zdejší pokrmy, které jsou pro Mexiko tak typické.  

Miami 

I když se zdá být Miami na Floridě velice rušné, stejně je to místo, kam se celebrity s radostí vrací na dovolenou, kde tráví i ti nejslavnější svou dovolenou. Miami je největším městem v jihovýchodní části Floridy, také je to druhé největší město v celém státě. Najdete zde třeba velice významný přístav nebo letiště, kterému se často přezdívá “brána do Ameriky”.  

Miami patří k nejoblíbenějším rekreačním místům, navíc se zde snoubí prestižní kulturní a taky společenský život. Je zde mnoho nejrůznějšího využití, jsou zde krásné pláže, také zábavní podniky nebo významné restaurace a butiky.