Kam na dovolenou jezdí bohatí? Jsou to ráje na zemi

Dovolená pouze v létě? Kdepak. Úspěšní lidé vědí, že dovolená není záležitostí pouze jednoho ročního období, ale že do odpočinkových rájů mohou vyrazit i několikrát za rok. Samozřejmě si nedopřávají pobyty v průměrných hotelech, ale dávají přednost doslova rájům na zemi. Kam konkrétně se jejich pozornost upíná a kde tráví volné chvíle se svými nejbližšími? 

Vzhůru do Kolumbie 

Mezi boháči je oblíbených rovnou několik krásných destinací. Mezi nejluxusnější z nich patří bezesporu Agua Barú, které sídlí v Kolumbii. Jedná se o působivou vilu nacházející se na drobném ostrově, kde je pouze 6 pokojů. Člověk by si ji tedy měl pronajmout ideálně celou.  

Hosté, kteří jsou zde ubytovaní, mají po ruce rovnou tři bazény, vlastní restauraci a wellness. Samozřejmě je všudypřítomné i moře, které mohou prozkoumat šnorchlováním, na paddle boardech nebo například na vodních lyžích.  

Láká vás spíše Sicílie? 

Podnikateli velmi oblíbený je také rezort nacházející se na Sicílii, nazvaný Adler Resort. Mluvíme o jedné z „poboček” sítí italských wellness hotelů, kde je o člověka výsostně postaráno. Celkově se zde nachází 74 menších a 16 rodinných pokojů, které jsou samozřejmě zařízené podle poslední elegantní módy.  

Celý resort je známý hlavně pro své zdejší procedury. V jedné se sází na mořskou vodu, rostliny a bahno, což je kombinace doslova zázračná. 

Minimalistická Kalifornie 

Někteří podnikatelé nemají v lásce daleké cestování, i proto preferují luxusní místa například v Kalifornii. Zde existuje nádherná vila Villa Mara Carmel, která je typickým ztělesněním luxusu. Vila se nachází ve městě, kde se nenachází příliš mnoho obyvatel. I proto je boháči tak vyhledávané.  

Člověk zde najde opravdu všechno, co potřebuje. Přilehlou pláž, moře, na kterém se dá surfovat, a mnoho dalšího.