Ostrovy řadící se k nejkrásnějším místům na světě. Poznejte ráje na zemi i vy

Kam se vydat na dovolenou? Chcete poznat zase další zemi za hranicemi? Co třeba vyjet spíše na ostrov než do nějaké země, kam jezdí stále více turistů? Pokud si chcete odpočinout a být naprosto mimo rychlou realitu, ostrovy jsou skvělým místem, kde dovolenou strávit. Nemusíte jezdit během sezony, můžete na ostrovy letět ve chvíli, kdy uznáte za vhodné. Ostrovy jsou typické například svými sopkami, nekončícími písečnými plážemi, také vodopády nebo křišťálově modrou vodou či džunglí, která naprosto dýchá dobrodružstvím.  

Pokud patříte mezi dobrodruhy, pokud chcete strávit nějaký čas na opuštěném ostrově, nabízí se otázka, který ostrov navštívit? Vybrali jsme ostrovy, které se dnes řadí k nejkrásnějším ostrovům na světě. Který poznáte na vlastní kůži vy? 

Hvar 

Za krásnými ostrovy nemusíte jezdit daleko, co třeba do Hvaru do Chorvatska? Právě sem jezdí stále více turistů a návštěvníků, čemuž se nemůžeme divit – ostrov od nás není příliš vzdálený. Pokud jste milovníkem seriálu Hry o trůny, zamilujete se do tohoto chorvatského ostrova. Vypadá totiž, jako kdyby byl vystřižený z nějaké scény. Hvar je známý pro svou velmi bohatou historii, je to ostrov slunce, levandule a vynikajícího vína.  

Bora Bora 

Pokud toužíte po luxusní dovolené, kterou nemůže mít každý, navštivte Bora Bora. Jedná se o ostrov nacházející se v souostroví Francouzské Polynésie. Právě Bora Bora bývá označován za nejkrásnější ostrov na světě, doslova ráj na zemi, říkají. Pokud milujete potápění, měli byste sem zamířit, protože v okolí ostrova pod mořskou hladinou je život velice aktivní. Kvůli potápění se sem sjíždí lidé z celého světa. Na své si však přijdou i milovníci chrámů a úžasných pláží, i to je tady k vidění a k navštívení.  

Maul 

Abychom zmínili i něco pro milovníky přírody, zmíníme ostrov Maul, kde najdete krásně křišťálovou vodu, smaragdové kopce, také nádherné západy sluníčka. Ostrov Maul najdeme na Havaji, je to doslova ráj na zemi a zdejší pláže jsou označovány za nejkrásnější pláže celého světa.