Kam vzít drahou polovičku na Valentýna? Tipy i rady

I když ne všichni dodržují tradici vzít drahou polovičku někam na výlet, když bude ten svátek všech zamilovaných, přesto se mezi námi najdou ti, kteří přece jenom jedou a někam svou drahou polovičku vezmou. Nabízí se nyní jenom otázka, jestli patříte taky k těmto jedincům nebo jestli jste spíše těmi, kteří se zdržují od svátku všech zamilovaných krapet dál. Pokud dodržujete tento svátek, máme pro vás rovnou několik tipů na to, kam svou drahou polovičku vzít.  

Řada amerických svátků se nám doslova vetřela do paměti, o tom není pochyb ani sporu. Patří k nim třeba i svátek všech zamilovaných zvaný Valentýn, který připadá jako každý rok na čtrnáctého února. Nabízí se však otázka, co se svou drahou polovičkou tedy podniknete, když je ten Valentýn.  

Colmar 

Pokud ji chcete někam vzít, máme pro vás rovnou několik tipů na místa, kde se bude vaší drahé polovičce rozhodně líbit. Naším prvním tipem je například město Colmar, které je velice půvabné a které najdete na východě Francie. Konkrétně ho najdete jenom padesát kilometrů od Štrasburku, a tak to není příliš daleko. Nejkrásnější částí celého města je bezesporu čtvrť La Petite Venise, což jsou takové Malé Benátky.  

Laponsko 

O dechberoucí zážitek se vám kromě jiné postará také Laponsko, které můžete pozorovat polární zář. Laponsko je tou nejsevernější provincií celého Finska, a tak zde na polární zář narazíte s velkou pravděpodobností. Abyste se ochránili před mrazem, můžete se zachumlat ve skleněných iglú, kde se budete dívat na oblohu přímo z postele.  

Budapešť 

Abyste to však neměli zrovna daleko, můžete zamířit jenom do Maďarska, konkrétně do Budapeště, pro kterou je typická nejen budova parlamentu, ale také guláše, lázně, také památky i bohatá historie. Navíc je Budapešť město plné romantických zákoutí, která jenom ucelí vaši vzájemnou lásku.