Neutrácejte za dárky k Valentýnu tisíce. Poradíme, co ženy ocení

Konec a zároveň začátek roku je poměrně náročný, a to pro všechny. Zatímco konec roku se táhne ve znamená utrácení za vánoční dárky, začátek roku se zase nese ve znamení platby daní a mimo jiné následuje svátek všech zamilovaný, který je sice americký, ale jeho popularita roste i u nás, a sice svatý Valentýn. Loňské statistiky ukazují, že lidé za dárky k Valentýnu jsou ochotni utratit i tisíce, většinou se jedná o velké pugéty, které pánové darují svým ženám, jež milují. Statistiky také ukazují, že se kromě

květin dávají také šperky nebo mnohé jiné věci. Letos však za dárky k Valentýnu nemusíte utrácet skoro nic, poradíme vám, co ženě udělá větší radost a co vás skoro nebude nic stát.

Jak jsme zmínili, statistiky mluví jasně – i za americký svátek všech zamilovaných jsou lidé ochotni utratit i tisíce, jen aby udělali své drahé polovičce radost. Je velká škoda, že se taková radost nedělá častěji i během roku – třeba proto, že je zrovna pondělí. Ovšem zpátky ke statistikám. Statistiky také ukazují, že platí zejména pánové, ženy tolik dárků mužům opravdu nedávají. Tudíž je tento článek určen zejména mužům, kteří nechtějí, aby je Valentýn zruinoval, ale zase chtějí ženu něčím hezkým potěšit.

Nemusíte kupovat pugét, stačí jedna růže

Nic ženu nepotěší víc než květina. Neznamená to ale, že musíte ženě kupovat obrovské a drahé pugéty, ne vždycky jsou právě pugéty to, co dostane ženu do kolen. V případě, že chcete ženě opravdu udělat radost, raději kupte pouhou jednu růžičku, která bude buď krásně rudá, nebo bude naopak v něčem jiná. Ženu potěší tato drobnost, nemusí to být pugét.

Kupte jí oblíbenou čokoládu

Na Valentýna nemusíte ani chodit do zlatnictví a kupovat ženě nějaký šperk, který stejně bude nosit minimálně. Raději investujte pár desítek či stovek korun do opravdu oblíbené čokolády. Žena tím bude vědět, že si jí všímáte, že ji znáte, navíc bude ráda za to, že jste jí koupili tak skvělou čokoládu, která je její nejoblíbenější. Zamyslete se tedy nad tím a neinvestujte do hloupostí, které ženě jen ukážou, že se za ni nebojíte utratit. Raději investujte do toho, co má nejraději, u čehož žena uvidí, že si jí opravdu vážíte a víte o ní všechno.