Zamiřte s celebritami na ostrov Capri

Kam se letos vydáte na letní dovolenou? Doporučujeme ostrov Capri. Právě sem by měli zamířit všichni ti, kteří chtějí strávit dovolenou v naprostém luxusu, s těmi nejznámějšími celebritami. Pokud hovoříme o Capri, hovoříme o italském ostrově, který najdeme v Neapolském zálivu. Jak jsme zmínili, pokud se vydáte sem, zažijete opravdu luxusní dovolenou plnou známých, slavných celebrit. Ostrov Capri se totiž slavnými lidmi jenom hemží, jedná se o místo, které je v hledáčku nejednoho slavného člověka. Co sem však i slavné lidi láká? 

Ostrov Capri toho nabízí hodně 

Pokud jste zde strávili pár dnů, určitě nám dáte za pravdu, že ostrov Capri toho má mnoho, co může nabídnout. Ať už se jedná o atraktivní architekturu, o krásně modré moře nebo o vyhlášené podniky, které jsou známé po celém světě. Běžné smrtelníky sem však láká i to, že se sem vydají se slavnými lidmi.  

Celebrity potkáte v davu 

Plánujete se sem podívat právě proto, že chcete potkat celebrity? Měli byste se poohlížet po jednotlivých tvářích v davu, protože právě zde se slavní neschovávají. V davu se tak můžete potkat třeba se slavnou zpěvačkou Selenou Gomez nebo třeba s Jennifer Lopez a dalšími.  

Z dalších slavných jedinců sem jezdí pravidelně i Meghan Markle nebo jiní.  

Jeďte sem v sezoně 

Pokud si nejste jistí tím, kdy se sem vydat, doporučujeme vyjet v sezoně. Ta tu trvá od května do října. Právě v tomto čase potkáte na březích Capri mnoho jachet, které patří těm nejbohatším a neslavnějším. Kromě jiného je zde zábava večer co večer v plném proudu, i zdejší bary jsou místo, kde se setkáte s těmi, o nichž obvykle jen čtete v bulvárních časopisech.  

Zkrátka a dobře – dovolená na Capri není jen luxusní odpočinek, ale je to zároveň místo, kde se budete najednou cítit movitější a bohatší, než doopravdy jste.