Vybrat správný regál je klíčové. Ale jak se v nabídce vyznat?

Ať už zařizujete svou spižírnu nebo obchod, kde budete prodávat krásné dekorativní prvky, v každém případě musíte vybrat správný regál. Díky tomuto společníkovi budou vaše spižírna stejně jako obchod krásně zorganizovány a přehlednost bude to, čím se budou pyšnit. Jenže na trhu je nabídka regálů poměrně pestrá a vybrat si jeden, na který bude stoprocentně spolehnutí je těžké. Pomoct mohou odpovědi na níže uvedené dotazy, které vám především udělají jasno. 

Kde bude regál stát a co v něm chcete skladovat?

Klíčovou roli při výběru regálu hraje to, kde budete regál skladovat nebo co v něm chcete skladovat. Od toho se odpíchnete. Protože do každé místnosti se hodí regál jinak velký, s jinou nosností a jinou hmotností. Policový regál může být součástí spižírny nebo vinotéky, jelikož zdatně udrží veškeré láhve od lahodného moku vyrobeného z vína. Regál do garáže bude zase hodně široký, protože se v něm budou pravděpodobně skladovat pneumatiky. 

Pokud budete v regálu skladovat tisíce zavařovacích sklenic, budete od kovového společníka vyžadovat, aby byl především pevný a pyšnil se dobrou nosností. V takovém případě doporučuje regály s nosností sahající až do sumy 3600 kilogramů. 

Sledujte poměr cena/výkon

Kovové regály nepatří k nejlevnějším na trhu, na druhou stranu jejich pořizovací cena není tak závratná, jak si možná myslíte. Plastové alternativy jsou sice levnější, ale ani zdaleka nevydrží to, co kovová varianta. Regálové systémy z kovu se pyšní pevností, nosností, dobrou hmotností, a především dlouhou životností, čemuž jen tak něco konkurovat nemůže. 

K ceně proto přistupujte se střízlivou myslí a zvažte cenu/výkon. Hledejte optimální řešení a výhodnou cenu. Nesahejte po nejlevnější alternativě na úkor kvality. Toho byste mohli později litovat.