Za co nejvíce milionáři utrácí své peníze?

Přemýšleli jste někdy nad tím, za co asi utrácí milionáři? Přece jen jejich bankovní konta doslova praskají ve švech, za co nejvíce utrácí, kvůli čemu se jejich stav na bankovním účtu snižuje? Milionáři si mohou dovolit doslova všechno. Jenže to, za co skutečně utrácí, ví jen málokdo. V nedávné době se však prováděl průzkum, v rámci kterého milionáři opravdu odpovídali na otázku, a sice na to, za co ve skutečnosti utrácí. Budete se možná divit, ale za níže uvedené věci opravdu utrácí.  

Víno 

Milionáři milují kvalitní oblečení a stejně tak milují kvalitní víno. Navíc chtějí mít to nejlepší na světě, a tak vybírají opravdu jenom kvalitní, nejlepší vína, která jsou světově proslulá. Milionáři moc dobře vědí, že součástí každého dobrého jídla musí být také víno. Mnozí milionáři tak mají hotové sklepy plné vín, které otvírají nejen při každé vhodné příležitosti, ale také při každém skvělém pokrmu. 

Auta 

Pokud si myslíte, že milionáři neutrácí za automobily, pak se pletete. Milionáři, zejména muži, si chtějí splnit své dětské sny a chtějí si koupit automobil, o jakém vždycky snili. A tak si kupují vozy těch nejlepších, prémiových automobilek, k nimž se řadí třeba vozy značky Ferrari, Bugatti nebo Rolls-Royce.  

V drtivé většině případů vítězí sportovní vozidla nad komfortními vozy, to však není vždycky podmínkou. I komfort u některých milionářů vítězí nad sporťákem.  

Jídlo 

Přibližně pětatřicet procent dotazovaných milionářů utrácí za jídlo. V tom se od ostatních lidí s menší částkou na bankovním kontě nijak neliší. Jídlo zkrátka spojuje všechny a každý ho má rád. Milionáři však nakupují chutné, kvalitní jídlo v dobrých restauracích, ale také si ho dopřejí i v pohodlí domova. Nejčastěji najdete v kuchyni milionáře různé druhy kvalitních sýrů, pak také čerstvé ovoce, maso, mořské plody nebo kvalitní zeleninu.