Pomáhejte s PO a BOZP – založte si pobočku firmy Extéria

Pokud toužíte rozjet svůj vlastní byznys, možná byste byli rádi, kdybyste ten podnikatelský start měli trochu jednoduší. Jestli si myslíte, že začátek podnikání být jednoduchý nemůže, tak se pletete, protože skutečně jednodušším být může, a to když začnete podnikat na základě franchisingu. Stačí si jenom podepsat licenční smlouvu, mít potřebný kapitál a můžete si otevřít pobočku už notoricky známé značky, která má své stálé zákazníky. Jestli chcete podnikat v něčem neobvyklém, pak byste měli podnikat s Extérií. Tato firma však nabízí i velice zajímavé pracovní prostředí, pokud si na podnikání zatím netroufáte.

Extéria je společnost, která nejen zastupuje firmy v oblasti BOZP a PO, ale taky jim nabízí jenom poradenství. Bezpečnost a ochrana zdraví na pracovišti (či při práci) a požární ochrana jsou věci, které by měl denně mít na paměti každý podnikatel. Je nutné, aby se o tomto informovali zaměstnanci. Bohužel až 40% podnikatelů o zákonné povinnosti BOZP a požární ochraně vůbec neví.

Tato nevědomost je však může dostat do potíží – může někdo anonymně dát „echo“ a může přijít neohlášená kontrola z řad státních institucí, která může podnikateli za nevědomost udělit pokutu ne ve výši desítek tisíc korun, ale ve výši hned stovek tisíc korun.

Extéria se specializuje na BOZP a PO v oborech:

Pokud byste chtěli být „hrdinou všech podnikatelů“, který je spasí před nepříjemnými pokutami, pracujte pro společnost Extéria. Tato firma se dneska zaměřuje na bezpečnost zdraví při práci a na požární ochranu v oblastech, jimiž je zdravotnictví, státní správa, soukromé firmy, OSVČ a taky školství.

Proč máte pracovat u firmy Extéria?

Dneska se už jedná o firmu, která je jedničkou na trhu. Má více jak 25 poboček, které se nenachází jenom v České republice, ale taky na Slovensku. Nemusíte si přímo zakládat pobočku této firmy, ale jistě vám firma nabídne i zajímavou pracovní příležitost.