Rusňákova DRFG a její široké pole působnosti

Supina DRFG v čele s Davidem Rusňákem je známá hlavně svým obchodováním na investičním trhu. Tomuto odvětví se věnuje podílový fond DRFG UCITS Bond Fund. Nabízí široké veřejnosti korporátní, municipální a státní dluhopisy. Přestože situace na trhu je složitá, šikovní portfoliomanažeři dokážou vykazovat nadprůměrné výsledky a recenze od klientů jsou na ně velmi pozitivní.

Dokážou vaše volné prostředky efektivně rozložit i na trh s nemovitostmi. Na tento trh vstoupil fond DRFG AIF Real Estate Fund teprve vloni a úspěch je značný. Investovali hodně do lidských zdrojů i do softwarové základny tak, aby mohli své služby poskytovat na profesionální úrovni.

Se vším pomáhá skupina ELITA DRFG Finance, kterou tvoří 20 nejlepších obchodníků s velice dobrými výsledky. Ti mají od firmy maximální podporu. Průběžně se školí a na pravidelných schůzkách sdílejí své nabité zkušenosti z terénu a vítají recenze. Profesionalitu konzultantů prociťují i klienti. Je proto jisté, že tým se bude rozrůstat. Celkově bude čítat 100 lidí.

DRFG nejsou jen investice

Do této skupiny patří i DRFG Medical, která provozuje síť lékáren Na zdraví. Momentálně v České republice vlastní 15 lékáren, a to nejen ve velkých městech. Od konkurence se zásadně odlišuje tím, že umožňuje samoobslužný prodej a že krom klasických léků zajišťuje i konzultace. Největší problematikou je v současné době obezita, a právě v tomto směru dělají rádi osvětu. Téměř ve všech lékárnách je vybudován prostor pro potřebné konzultace, či semináře s odborníky, kde vítají i diskuzi s pacientem.

Skupina DRFG není jen hlouček lidí poblíž Davida Rusňáka, kteří se pohybují v problematice investic do dluhopisů, fondů či nemovitostí. Jsou to také patrioti a uvědomují si svou odpovědnost vůči regionu, ve kterém působí. Vznik Nadace DRFG byl logickým vyústěním. Dnes pomáhá v domově Horizont v Kyjově, který je zařízen pro klienty s těžkým mentálním i fyzickým postižením. Partnery pro spolupráci jsou i projekt Ruka pro život v Brně a Praze, dále brněnský Klokánek a Diecézní charita Brno. Nadace nezapomíná ani na lidi bez domova, kterým platí sociálního pracovníka. Recenze na jejich počínání jsou více než příznivé.