Zažijte slovenskou Tatralandii na vlastní kůži

Každý chce svou dovolenou strávit v ráji, jenže pod slovem „ráj“ si každý představí něco jiného. Pro někoho je ráj odpočinek na pláži, pro jiného je ráj symbolem dobrodružství, pro dalšího člověka může být ráj synonymem spánku. Slovo „ráj“ si každý definuje jinak, ovšem Slováci si pod slovem „ráj“ vybaví největší aquapark na Slovensku, kterým je Tatralandia.

Jak jsme již zmínili, každý si pod slovem „ráj“ vybaví něco jiného, nicméně pro Slováky je synonymem již tolikrát opakovaného slova právě Tatralandia, která dnes a denně vítá návštěvníky nejen ze Slovenska, ale z celého světa. I my, Češi, pravidelně navštěvujeme tento vodní ráj, který je skvělý jak pro děti, tak pro dospělé.

Pokud jste ve slovenském vodním ráji doposud nebyli, možná si nedovedete představit, co zde zažijete či co vás zde čeká. Tatralandia není jenom o tobogánech či divokých řekách, ale je i o odpočinku.

Na co se můžete těšit?

Tatralandia se nachází u Liptovského Mikuláše. Jelikož se nenachází zrovna nejblíž, doporučujeme v tomto vodním ráji strávit alespoň víkend. O ubytování zde není nouze, ubytovat se můžete například v Holiday Village Tatralandia, odkud se vám nabídne nádherný výhled na Tatry.

Co se však týče konkrétních zážitků, kromě tobogánů a bazénů na vás čeká i hromada masáží, které vás dostanou do naprostého uvolnění. Oblíbený je zdejší Tropický ráj, v němž vás překvapí hlavně dřevěné plachetnice či pestrobarevné rybičky. I když budete „jen“ na Slovensku, budete mít pocit, že se nacházíte v slunném Thajsku či na Roatanu v Karibiku.

Když nemáte na zařizování čas

Mnozí lidé jezdí do Tatralandie na dovolenou. Pokud patříte k časově i pracovně vytíženým lidem, obraťte se na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, která vám pobyt ve Slovenské Tatralandii zprostředkuje tak, abyste byli stoprocentně spokojeni.