Děti, které jsou dnes bohatší než drtivá většina dospělých

Rozjet svůj byznys, to je sen mnohých z nás. Ovšem mnozí z nás také velmi dlouho čekají a otálí, zkrátka nevědí, jestli mají nebo nemají rozjet něco svého. Čekají a čekají, život jim plyne mezi prsty a oni jsou potom nešťastní z toho, že jim jejich čas vypršel. Právě tito lidé by se měli nechat inspirovat mnohem mladšími, konkrétně dětmi, které se nebály a rozjely svůj byznys v opravdu raném věku. A dnes se pyšní tím, že jsou to jedny z nejbohatších dětí na celém širém světě.  

Víte, jaké děti se do seznamu těch nejbohatších dětí na světě řadí? Některým jejich bohatství spadlo doslova do klína, jelikož jsou to děti slavných rodičů, jiné se ke svému bohatství dostaly tak, jako všichni pracující lidé. Nebály se a rozjely byznys, který pro ně byl doslova zlatým dolem  

Knoxx a Vivienne Jolie Pitt 

K dětem, kterým spadlo bohatství doslova do klína, patří rozhodně děti slavného, byť už dnes rozvedeného páru, který tvořila Angelina Jolie a Brad Pitt. Právě jejich děti Knoxx a Vivienne Jolie Pitt se dnes mohou radovat ze skoro sedmdesáti milionů dolarů, které z nich dělá rozhodně jedny z nejbohatších lidí světa. Jejich finanční zázemí mají díky svým rodičům, ovšem otázkou je, jestli toto bohatství v budoucnu nějak neinvestují.  

Prince George Alexander Louis 

Samozřejmě bychom neměli zapomenout ani na další dítě, které se umělo jen dobře narodit. Řeč je o nejmladším princátku, kterému není mnoho let, ale už má jmění vyšší miliardy dolarů. Uměl se zkrátka narodit, narodil se do královské rodiny, díky čemuž bude moct čerpat z astronomických čísel na svém bankovním kontu.  

Jaylen Bledsoe 

Abychom však nezůstali jen u dětí, kterým spadlo bohatství přímo do klína, zmíníme si Jaylena Bledsoa, který se stal milionářem ve svých patnácti letech. O dva roky dříve založil firmu Bledsoe Technologies, která se zaměřuje na technologie a na grafický design. Dnes je jeho jmění hodnoceno na tři a půl milionu dolarů.