Kde žijí nejšťastnější lidé na světě? Poznejte jejich zemi

I když Česká republika vyniká v mnoha směrech, rozhodně to není země, kde se nachází nejšťastnější lidé na světě. Spíše naopak. Lidé zde nejsou moc spokojení, a to hlavně kvůli vládě a tomu, jak nás chce obrat o všechno, co máme. S Českou republikou to jde nejen po stránce ekonomické a politické dolů, proto si odpočiňte v zemi, které jsou známé tím, že zde žijí opravdu nejšťastnější lidé. Poznejte jejich kulturu, místo, kde žijí, také odhalte tajemství jejich štěstí, které opravdu nemá hranic.  

Rakousko 

Nemusíte jezdit daleko, abyste poznali zemi, kde žijí nejšťastnější lidé na světě. Co třeba vyrazit do obyčejného Rakouska, tedy hned za hranice? Rakousko je hlavně turisticky poměrně známá země, lidé sem jezdí za cyklistikou, ale i za pěšími túrami. Pokud bychom měli zamířit přímo do centra Rakouska, narazili bychom na významné památky, galerie, také tradiční kavárny nebo na čokoládový dort jménem Sachr. Možná díky Sachru jsou zde lidé šťastní, možná za to může adrenalin, který mohou zažít za zdejších vodách, možná za to může příroda, která je opravdu dech beroucí.  

Švédsko 

Švédsko je třetí největší zemí Evropské unie. Zároveň je to sedmá nejšťastnější země na světě. Lidé si zde přijdou na své, pokud milují turistiku, divoká zvířata, také pokud milují nedotčeno přírodu a historii. Doporučujeme zamířit hlavně do zdejšího hlavního města.  

Holandsko 

Holandsko, respektive Nizozemsko, se umístilo také v žebříčku nejšťastnějších zemí na světě. Lidé zde milují kontrasty, tulipánové pole, také hospůdky a cyklistiku, je to místo plné skvělých sýrů, větrných mlýnů, také historických památek i nespoutané zábavy. Nejčastěji se jezdí do Amsterdamu, který má opravdu nezapomenutelnou atmosféru. Stejně tak stojí za navštívení největší evropský přístav zvaný Rotterdam.  

Dánsko 

Za naprosto nejšťastnější zemi je považováno Dánsko, tedy země Lega a krásné přírody okolo.