McDonald`s ve světě bydlení? Nabízel svíčky se zvláštními vůněmi

Patříte k fanouškům řetězce s rychlý občerstvením zvaný McDonadl`s? Pak určitě znáte zdejší nabídku produktů nazpaměť. Mezi oblíbenými hamburgery bychom našli tradiční cheeseburger, oblíbené jsou však i zdejší zmrzliny, které v sobě mají zakomponované sladkosti, jež tak milujeme. Málokdo by si řekl, že se tento řetězec s rychlým občerstvením dostal na malý okamžik do světa bydlení. Důvodem toho bylo nabízení svíček, které voněly přesně jako jednotlivé suroviny používané při výrobě pokrmů z nabídky. V nabídce svíček se tak našly ty, které voněly jako hovězí, jako kečup nebo třeba jako sýr či okurka.  

Možná jste nabídku, která byla nedávno spuštěna na webové stránce samotného prodejce rychlého občerstvení, ani nezaregistrovali. Tomu se však nemůžeme divit, tato netradiční nabídka byla totiž rázem vyprodaná, aniž by člověk stihl říct “švec”.  

Prodávaly se sady 

V nabídce nebyly svíčky po jednom kuse, ale jednalo se o prodejné sady rovnou šesti svíček, které měly nejrůznější vůně. Jednotlivé svíčky se prodávaly po sadě proto, že všechny nesly jinou vůni a po zapálení společně rázem ucítili hamburger, který tak milují. Sám prodejce apeloval na zákazníky, aby si zapálili všechny svíčky dohromady a najednou. Jen tak mohli mít ze svíček maximální požitek.  

I když si myslíte, že je to absolutně bizarní nápad, jak jsme zmínili, nabídka byla zanedlouho naprosto prázdná. E-shop už po pár chvílích hlásil, že má veškeré zásoby vyprodané, a tak se nabídka může hodnotit jako velice úspěšná.  

Svíčky jsou pravděpodobně hitem 

McDonald`s však není jediný, který se z ničeho nic pustil do prodeje svíček, které voní zvláštním způsobem. Inspirovat se tímto nechala i herečka Gwyneth Paltrow, která se dokonce pustila do prodeje svíček, které měly údajně vonět jako její vagína. I v tomto případě došlo k vyprodání během pár hodin.