Novinky v oblasti bydlení

Pokud zařizujete svou domácnost, rozhodně se na mnoha ještě nerozbalených krabicích nachází hromada časopisů, které pojednávají o oblasti bydlení a o aktuálních trendech, které si do domácnosti můžete pořídit. Je dobré, že si necháváte poradit od profesionálních pisatelů, kteří se rozhodně v dané oblasti vyžívají a moc bedlivě pozorují, co si do domácnosti koupit můžete a na co raději máte zapomenout. Abyste nemuseli procházet hromadu časopisů, pak se zaměřte na následující tipy, které jsme sestavili na základě novinek a aktuálních trendů, které se v domácnosti v současnosti nosí.

• Zvířecí hlavy

Trochu extravagantnosti nezaškodí v žádné domácnosti. Zaměřte se proto na nákup zvířecích hlav, které nyní najdete hlavně v modernějších obchodech s módními doplňky. Zvířecí hlavy jsou většinou koňské nebo opičí a najdete je v různých provedeních. Nejčastěji se však setkáte s formou stojanů na svíčku (tedy se svícny) nebo také s držáky či s věšáky, které si jen namontujete na zeď.

• Masivní postele

Pokud zařizujete ložnici a vybíráte si nový rám postele, pak se rozhodně rozhodněte pro masivní provedení. Masivní postele (stejně jako masivní nábytek obecně) jsou aktuální velký hit, se kterým rozhodně neuděláte špatně. Jedná se navíc o kousek, který jen tak z módy nevyjde, tím si můžete být jisti.

• Vestavěné spotřebiče

Při zařizování kuchyně a výběru kuchyňské linky se zaměřte na koupi takového provedení, které v sobě skrývá už vestavěné spotřebiče. Bílé spotřebiče se už dávno nenosí a proč si kupovat samostatně ty nerezové, když je můžete zakomponovat do celkové kuchyně jako takové!

• Bílá barva

Jestliže zvažujete, jak máte vymalovat jednotlivé pokoje ve vašem domě, bílá je vždy dobrou volbou. Jedná se totiž o barvu, ke které sladíte jakoukoli jinou barvu. Co se týče doplňků, tak se k ní hodí opravdu cokoliv, proto si můžete svou domácnost mírně pozměňovat co týden! Nicméně pokud i samotný nábytek začnete ladit do bílé barvy, opticky se vám místnost zvětší.