Půjčka pro začínající podnikatele se přizpůsobí každé situaci

Spěcháte na úvěr, ale banka řekla ne? V tom případě ještě určitě není všem dnům konec, naopak, otevírají se dveře do nebankovního sektoru, kde jsou nároky na klienty nastaveny v poněkud jiném světle. Nemusíte spěchat, protože na pobočku nepůjdete. Stejně tak není nutné telefonovat, protože všechny náležitosti půjčky se vyřeší jednoduše online. Proč si tedy dělat starosti s nečekanými firemními výdaji? Pokud máte před sebou velkou zkoušku v roli OSVČ a chystáte se prorazit na trh se silnou konkurencí, potřebujete spolehlivého partnera, na nějž se můžete kdykoliv obrátit.

Začíná se už na pěti tisících

Nemusíte nikam spěchat, všechny náležitosti této transakce vyřídíte online formou. Bez front, telefonátů a zbytečných zdržení, administrativa je minimální! Půjčka pro začínající podnikatele má zajímavé parametry a určitě pomůže úspěšně zakleknout do startovního bloku. Kariéra na nikoho nečeká, každý se musí snažit sám za sebe a důležitý je hlavně počáteční kapitál. Pokud jej nemáte, musíte si potom půjčit. Peníze mohou být na účtu ještě dnes a konkrétní účel přitom nerozhoduje. Stačí doložit, že je žadatelem OSVČ a dále i základní formality, jako je ověření účtu nebo totožnosti. Kolik je tedy možné si půjčit? A jak dlouhý splátkový kalendář lze nastavit?

  • Pět tisíc korun je minimální částka. Použít ji můžete na firemní tablet nebo smartphone.
  • Třicet tisíc korun je maximem. Platí, že tato suma smí sloužit naprosto na cokoliv.
  • Splátkový kalendář má několik různých podob, je však ohraničena 7 a 30

Rychlá dohoda je zde zaručena

Co si představit, když se řekne půjčka na podnikání? Především rychlou dohodu bez zbytečného zatěžování obsáhlým papírováním. Složité formuláře nehrozí, půjde jen o absolutní minimum, které vyžaduje dnešní legislativa. Je jasné, že každý živnostník ocení, když bude mít více času spíše na rozvoj svého podnikání.