Roman Řezníček za DRFG: Držíme krok s digitální dobou

Náš život je taková digitální revoluce, alespoň to v diskuzi tvrdí Roman Řezníček, partner DRFG TELCO. Digitalizace výrazně ovlivňuje náš každodenní život, a to nejen po pracovní stránce, ale i ve volném čase. Dokážeme si vůbec ještě představit běžný den bez telefonu nebo počítače? Mnoho z nás odpoví, že ne. Právě telekomunikace jsou součástí digitální revoluce a budou v ní hrát významnou roli i do budoucna.

Investiční skupina Davida Rusňáka se kromě dvou investičních fondů, dluhopisového a realitního, zaměřuje právě na rozvoj v oblasti telekomunikací.

Nová administrativní budova ve Zlíně splnila své cíle

Díky výstavbě nového administrativního centra Suntel byly cíle DRFG Davida Rusňáka splněny. Nová budova zajistila rychlejší a efektivnější komunikaci zaměstnanců. Podle recenzí partnerů vše probíhá naprosto hladce, přesně tak, jak by v telekomunikacích probíhat mělo.

Nové centrum se pyšní celkovým rozměrem 1000 m2. Kanceláře jsou vystavěny na ploše 550 m2 a sklady na 450 m2. Prostory jsou klimatizované a projektované tak, aby do nich pronikalo více denního světla. Zaměstnanci mají díky tomu kvalitní podmínky na svoji práci. Výsledkem jsou rychleji a navíc perfektně zpracované objednávky. DRFG TELCO se díky inovacím dere vpřed jako letadlo.

DRFG buduje jednotnou síť napříč České republice

Hlavním cílem DRFG Davida Rusňáka byla konsolidace lokálních poskytovatelů internetových služeb. V tomto projektu také došlo k jeho naplnění, nejprve v první polovině roku 2017 na Zlínsku a poté na jižní a střední Moravě. Jednotný systém, který bude zastřešovat jednotlivé poskytovatele, umožní kvalitnější servis a lepší péči o klienty.

DRFG plánuje do budoucna další rozšiřování služeb tak, aby mohlo stále uspokojovat zvyšující se nároky klientů. Jedná se například o sítě 5G, které jsou ve společnosti čím dál tím více zmiňované.