Digitální panely vs. reklamní stojany. Proč investovat do moderní reklamy

Reklamní stojany, které jsou tištěné, jsou stále ještě velmi rozšířené. Na první pohled se zdají být levnou záležitostí. Bohužel, na každou akci je zapotřebí tisknout stojany nové, protože není možné jejich obsah přeměnit. A staré informační letáky se mohou vyhodit. To je škoda a plýtvání materiálem. Pokud tedy často navštěvujete konference, veletrhy nebo chcete předávat více informací, můžete investovat do digitálních panelů. Zde jsou jejich hlavní výhody. 

Použití znovu a znovu 

Po skončení akce jednoduše můžete změnit jejich obsah, čímž budete pro své klienty či zákazníky poskytovat stále aktuální informace. Jakmile aktuálnost informací skončí, stačí obsah reklamního panelu změnit prostřednictvím chytrého mobilního telefonu nebo počítače. Je to velmi snadné a odpadá tak dlouhá práce s likvidací starých letáků a instalací nových – které navíc musíte neustále znovu tisknout. 

Přitažlivý vzhled 

Digitální panely vypadají na pohled velmi přitažlivě. Když navíc přidáte obsah, který se dá měnit (buď sám, nebo s pomocí dotykové obrazovky), tak poskytnete mnohem více informací než klasické reklamní stojany. A protože přilákají mnohem více pozornosti, přilákají také větší množství zákazníků. 

Široké použití 

Obchody, veletrhy, konference, čekárna u lékaře, úřady, obchodní centra, sportoviště, hotely, restaurace – to jsou jen některá místa, na kterých můžete digitální panely vidět. Mají velice široké použití a řada jich je přenosná, takže není problém měnit jejich místo. Mohou být venku i uvnitř, i když je pravdou, že v případě nepřízně počasí je dobré je uschovat na bezpečné místo. 

Jednoduché poskytování informací 

Díky digitálním panelům je možné poskytovat vždy aktuální informace. Není třeba je fyzicky měnit, ale stačí je změnit prostřednictvím speciálního softwaru v počítači nebo chytrém telefonu. Nemusíte tak přemýšlet o tom, kam všude jste nalepili letáky (například s akcí na příští týden), abyste je v případě skončení aktuálnosti odstranili. Vše proběhne automaticky.