Jednoduché přivýdělky, které můžete mít i při stálém zaměstnání

Mít dvě zaměstnání, to je někdy opravdu časově i psychicky náročné. Lidé však potřebují peníze a jsou ochotni do práce chodit i dvacet hodin denně. Jenže tím si opravdu jen kazíme zdraví. V případě, že peníze opravdu potřebujete, nemusíte chodit do dvou zaměstnání. Stačí, když ke svému stálému zaměstnání vezmete ještě menší přivýdělek, který vás nebude stát moc času, ale v konečném důsledku vám přidá do peněženky pár tisíc korun. Víte, jaké jednoduché přivýdělky můžete mít? 

Pište články 

Copywriterů není nikdy dost. Nemusíte mít pět set článků měsíčně, stačí, když budete psát jen pár textů měsíčně, které stihnete udělat ve svém volném čase, třeba při oblíbeném seriálu nebo během obědové pauzy v práci. Naceňte si váš článek a pište jen tak pro radost, kdy tato záliba pak bude zaplacena – to však bude už takový bonus, který vám zlepší rodinný rozpočet.  

Staňte se zastupitelem města či vesnice 

Zejména v malých vesnicích, kde každý každého zná, se snadno můžete dostat do obecního zastupitelstva. Taková zastupitelstva se schází jednou za měsíc, přivýdělek je to však pěkný. Za to, že občas pomůžete na nějaké z akcí, utržíte i dva či více tisíc korun. A to rozhodně není špatný přivýdělek do kapsy, nemyslíte? 

Roznášejte letáky 

Opět další forma přivýdělku, kterou můžete dělat ve svém volném čase třeba po práci nebo během víkendové procházky. Roznášení letáků je poměrně zábavná činnost, při které si vyčistíte hlavu a navíc se projdete. Nebudete tak neustále sedět za počítačem a přinesete si tak do svého života trochu pohybu.  

Podobně hezký přivýdělek je roznášení volebních lístků. Je to však jednorázový přivýdělek, na který si můžete sáhnout jednou za pár let, ale je to přivýdělek, který vám zlepší nějaký ten měsíc. Jen je to tedy přivýdělek vyžadující zodpovědnost.