Jak ušetřit peníze na dětských narozeninových oslavách

Máte doma malé ratolesti, které touží po nezapomenutelné oslavě narozenin? Chcete, aby vašim dětem zářila jejich očka, až uvidí jejich narozeninovou oslavu? Musíte si uvědomit, že takové oslavy narozenin něco stojí. Nejsou opravdu levnou záležitostí, právě naopak. Dětské oslavy jsou to nejvíce finančně náročné, co jen na světě existuje. V případě, že chcete ale dětem udělat radost, protože třeba slaví své první půlkulatiny, ale nechcete za dětské oslavy utratit majlant, prozradíme vám jak na nich nenápadně ušetřit.  

Děti jsou milovníkem dekorací a barev. Touží po takové oslavě, kterou vidí třeba v amerických filmech a pohádkách, jinými slovy touží po oslavě, kde budou klauni, kde bude hodně balonků nebo třeba skákací hrad, v horším případě trampolína. Jak jsme ale zmínili, to všechno něco stojí. A my víme, jak na nich trochu ušetřit.  

Pozvěte jen pár přátel 

Nemusíte mít dům plný dětí, aby si děti narozeninovou oslavu užily. Můžou si přece pozvat jen několik málo dětí, které jsou jejich nejlepší přátelé. Nebudete muset tolik utrácet za jídlo, navíc vás nebude bolet tak moc hlava z velkého počtu ječících dětí.  

Vytvořte pozvánky na narozeniny sami 

Nemusíte využívat služeb firem, které se na to zaměřují, pokud budete chtít vyrobit pozvánku na oslavu. Vystačíte si s malováním, případně s Wordem, a s tiskárnou. Využijte svou kreativitu a vytvořte si pozvánky sami, vždyť to nakonec bude velice zábavná činnost, na které se mohou podílet i děti samotné.  

Vyrobte si vlastní dekorace 

Stejně tak si můžete vyrobit vlastní dekorace, není třeba investovat do řetězů, které si hravě zvládnete vytvořit sami. Koupíte jen pár balonků, ale jinak se o zbytek můžete postarat sami. Dokonce i čepičky můžete sami vyrobit, vždyť to není žádná věda.  

Naplánujte bezplatnou zábavu 

Nemusíte zvát na oslavu klauna, když se o takovou show můžete postarat sami. Stejně tak můžete dětem připravit celou řadu her, u nichž se zabaví a které budou navíc daleko levnější než třeba skákací hrady.