Půjčka v hotovosti před výplatou

Pokud naším rodinným rozpočtem zahýbou nečekané výdaje, ocitáme se v nezáviděníhodné situaci. Financí není nazbyt a s napětím počítáme každou korunu. Musíme však zaplatit složenky, školné pro děti a další povinné transakce doslova ruinují i poslední obnos na našem osobním účtu. Skvělou možností a záchranným kruhem se jeví takzvané půjčky na počkání. 

Finanční injekce v podobě půjčky 

Půjčky v hotovosti neboli nebankovní půjčky, jsou mezi klienty velice oblíbené z několika důvodů: 

  • Rychlost vyřízení 
  • Bez doložení příjmu 
  • Bez ručitele 

Podmínky poskytování 

Rychlost vyřízení Ve většině případů nám k získání takovéto nebankovní půjčky postačí jedna návštěva pobočky poskytovatele nebo pár minut strávených na internetu. Půjčku je totiž možné sjednat i online. Peníze mohou být předány z ruky do ruky nebo mohou být bezpečně doručeny přímo ke klientovi domů do několika minut od sjednání. Je potřeba zdůraznit, že pro získání peněz prostřednictvím nebankovní půjčky nepotřebujeme bankovní účet. Podmínky poskytování 

Flexibilita splácení 

U žádosti o běžnou bankovní půjčku se jedná o běh na dlouhou trať. Nejčastějším bodem úrazu je nemožnost doložení příjmu, bez kterého nám žádná banka nepůjčí ani korunu. V případě nebankovních půjček je tomu jinak. Poskytovatel nežádá žádné doložení příjmu. Postačí pouze skutečnost, že klient má příjem a má tak z čeho splácet. 

K vyřízení rychlé nebankovní půjčky nepotřebujeme žádnou další osobu, která by plnila funkci ručitele. Ručitel je osoba, která na sebe bere odpovědnost za splácení půjčky v případě, že vy sami půjčku splácet nemůžete. Málokdo se však do této role nechá uvrtat a proto v tomto případě není nutné s hledáním dané osob ztrácet čas. 

V neposlední řadě je třeba zmínit i flexibilitu splácení půjčky. Splátky jsou nastaveny individuálně podle možností každého klienta. Výši splátek je možné regulovat a samozřejmostí je i možnost předčasného splacení půjčky.