Jak si rychle našetřit na víkend s přáteli

Léto je plné možností. Mnozí lidé však stále ještě nemají plány na to, kam se v létě vydají za zážitky a za dobrodružstvím. Většinou však právě tito lidé jsou překvapeni náhlými akcemi, které jim dají zase zcela jiný pohled na svět. Pokud také patříte k lidem, kteří se najednou dostali do situace, kdy jim bylo oznámeno, že za pár týdnů jednou na víkend k moři nebo na vodu, možná byste ocenili tipy, jak ušetřit či jak si případně našetřit na takový víkend bandou přátel, který si rozhodně nechcete nechat ujít.

Takových víkendů s přáteli je během roku málo, proto by nebylo správné víkend s přáteli vynechat. Raději se rozhodněte šetřit a my vám s tím pomůžeme.

Samozřejmě víme, že se výplata dostává jednou měsíčně, proto jsme našli takové alternativy, které přijdou vhod každému, kdo potřebuje peníze navíc.

1) Zahrajte si ve filmu

I během letních prázdnin se stále točí filmy. Zkrátka a dobře ve filmové branži pauzy neexistují. Pokud si ve filmu toužíte zahrát, najděte si na sociálních sítích komparzní skupiny a přihlaste se do komparzu. Obětujete sice jeden den z volného víkendu, ale vyděláte si slušných pár stovek korun navíc.

2) Umyjte automobil

I umytím automobilu si můžete něco přivydělat. Buď se poptejte ve svém okolí, kdo by nechtěl umýt auto za parného, horkého dne, nebo to zkuste na čerpacích stanicích, kde mnohdy hledají ochotné pracovníky, kteří by poskytli klientům výjimečný servis.

3) Venčete domácí mazlíčky

A samozřejmě můžete venčit domácí mazlíčky, pokud se ve vašem okolí nachází někdo, kdo na venčení domácích mazlíčků nemá čas. Budete se tak cítit jako v americkém filmu, kde si tímto způsobem poměrně slušně vydělávají. Navíc jedná se o poměrně snadné vydělání několika stovek korun, které během víkendu s přáteli jednoznačně oceníte.