Primark konečně v Česku! Míří na Václavské náměstí

Kdo by neznal Primark! Zejména nákupní maniačky moc dobře ví, co to Primark je a jaký sortiment se zde dá nakoupit, hlavně za jaké ceny! Do Primarku se musí jezdit do zahraničí, jelikož u nás zatím bohužel nemá svou pobočku. Jen roky se spekuluje o tom, jestli se pobočka otevře nebo neotevře, ale bohužel to zatím neklaplo. Je však možné, že nyní se vše změní. Nedávno se totiž nechala společnost slyšet, že míří do České republiky! Chce zde otevřít svou pobočku už na jaře příštího roku, sídlit by měla na Václavském náměstí, konkrétně na rohu Václvaského náměstí a Opletalovy ulice. 

Kdo by se rád neoblékal! Češi jsou těmi, kteří jsou ochotni za oblečení utratit opravdu hotový majlant. Důvodem je to, že moc dobře vědí, že šaty dělají člověka. Ono to tak opravdu je. Jenže oblečení je něco, co neustále roste na své ceně. Proto jezdí nakupovat do Primarku, který je známý pro svůj široký sortiment jak oděvů, tak také bytových doplňků, které se dají zakoupit za naprosto minimální ceny. 

Možná si říkáte, že oblečení v Primarku nepatří k nejkvalitnějším. Jenže jaké oblečení za kvalitní lze označit? Moc jich nebude. 

Dlouho se o tom mluvilo, nyní je to tady 

Jak již bylo zmíněno, dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, jestli se vůbec dostane Primark do České republiky. Nejvíce se o tom spekulovalo před pár lety, kdy se měl otevřít Obchodní dům Chodov, kde měl podle všeho sídlit. Jenže první pobočka irského výrobce oděvů a bytových doplňků se nakonec neotevřela a došlo tak ke zklamání mnoha fanoušků, kteří po dané pobočce toužili. 

Nyní je však potvrzená informace, že Primark bude opravdu v České republice. Sice bude na rušném a frekventovaném Václavském náměstí, ale to vůbec nevadí. 

Počkejme si ještě rok 

Taktéž jsme zmiňovali, že k slavnostnímu otevření by mohlo dojít příští rok na jaře. To je sice ještě nepřesný termín, na druhou stranu aspoň víme, že se na něj opravdu můžeme těšit.